Nechceme vypisovat miliony větiček a pak tam hledat právnické mini chybičky. U podmínek se proto řídíme heslem – zdravý selský rozum a chovejme se jako slušní lidé. Vy chcete krásnou levnou dovolenou a my Vám ji zařídíme. Pokud víme, že Váš požadavek nesplníme, tak jej ani nebudeme objednávat a doporučíme Vás jiné agentuře se specializací na Váš požadavek.
  1. Naše agentura se zavazuje Vám zařídit vstupenky, ubytování nebo dopravu na Vámi vybraný zápas či dovolenou.
  2. Peníze vracíme v plné výši, když Vám nepředáme vstupenky a Vy se nedostanete na zápas. Stejně tak v případě poruchy našeho auta či našeho autobusu.
  3. V případě odloženého či zrušeného zápasu peníze nevracíme. Není to naše vina.
  4. V případě opožděného či zrušeného letu peníze nevracíme. Není to naše vina. Uděláme ale vše pro to, abychom Vám našli co nejlevnější jiný let či možnost dopravy na zápas nebo dovolenou.
  5. Pokud si vstupenku nevyberete, peníze nevracíme.
  6. Ubytování vybíráme většinou společně. Občas se stane, že některý hostitel dostane lepší zakázku a zruší ubytování na poslední chvíli. Osobně jsme se s tím nesetkali, ale víme, že se to občas stává. V tomto případě okamžitě hledáme pro Vás jiné vhodné ubytování v přibližně stejné cenové relaci. V případě dovolené vracíme peníze, pokud by jsme nenašli nic, co by Vám vyhovovalo. Vždycky ale něco najdeme.
  7. Zájezd můžete zrušit kdykoliv, ale peníze za letenky a vstupenky nevracíme. Tyto služby bohužel nejdou stornovat, tak aby jsme dostali peníze zpátky. Ubytování většinou jde zrušit bezplatně do 14 dnů před příjezdem. Pak už za storno poplatek v různé výši.
  8. Ubytování vybíráme společně, proto nebereme v potaz Vaše případné stížnosti. Rádi si je ale vyslechneme a toto ubytování již nebudeme nabízet.